İş hayatına geri döndükten sonra alıştığım beslenme düzeninden uzaklaşmaya başlamıştım. MİSA tam da bu sebepten imdadıma yetişti. Sağlıklı beslenmeye özen göstermek, iş yoğunluğunda çok zorlaşıyor. Bu dönemde keşfettiğim MİSA’nın ürün alternatifleri ile benim beslenme tarzım kesiştiği için güvenle tercih ediyorum. Mutlu ince ve sağlıklı…
Yasemin Özilhan
MİSA mutfağı beğeniyorum çünkü kendi evimde hazırlanmış gibi temiz, şık bir restoran menüsündeki yemekler gibi yaratıcılıkla hazırlanmış, küçük dokunuşlarla göz doyurucu, ve değişik ara öğünleriyle yemekler de bir o kadar lezzetli. Çok memnunum. Misa'yla beslenmeye devam.
Mert Gocay
Misa Mutfak'ın yemeklerini denedim. Harika bir sistem. Yoğun iş tempomda ve diyabetle mücadelemde benim için büyük rahatlık, kolaylık oldu. Misa'ya bu sistemli, lezzetli kolaylık için teşekkür ediyorum.
Derya Baykal
Misa’ yı çok memnun kalan arkadaşlarımdan duyuyordum. Bunun üzerine 1 aylık Slim Paket aldım. Bir ayda 5 kilo verdim. Kendimi çok daha sağlıklı ve enerjik hissetmeye başladım. Bugüne kadar birçok paket servisi denemiş bir insan olarak ben Misa’ya bayıldım.
Tuğba Yıldırım
Misa’dan eşimle birlikte diyet yemek kutusu ve detoks içecekler aldık. Lezzetinden, hizmetinden öyle memnun kaldıkki süreyi uzattık. Yemekler hem lezzetli hem de doyurucu olmasına rağmen rahatlıkla kilo verdiriyor. Doğum için hastane odamda da Misa Catering’i tercih ettim. Yemekler hemen tükendi, herkes bayıldı. Teşekkürler Misa.
Serra Eskiyerli Yiğit
Misa'yi seçmeden evvel benzer hizmeti veren her markayı araştırdım diyebilirim. Gazeteci olmamdan sebep bilgiye ulaşmamın biraz daha kolay olduğunu da belirtmeliyim. Her gün gelen menüdeki seçeneklerin hepsi çok lezzetli ve açıkçası sürprizliydi, çünkü 'light' bir menüde asla yeri yok diyebileceğim seçeneklere hemen her gün yer verilmişti. Sabit bir çalışma düzenine geçer geçmez Misa'yi sadece detoks ya da kilo verme maksadıyla değil, gün içi beslenme biçimim haline dönüştürme niyetindeyim. Ayrıca Dünya hanımın da her soruma, isteğime, zerafet ve sabırla döndüğünü de belirtmek isterim.
Ferhan İstanbullu
Eşimle Misa alıyoruz, inanılmaz mutluyuz. Sanki diyette değiliz. Sanki anne yemeği yiyormuşuz gibi. Çok memnunuz ! Ellerinize sağlık. Artık yemek yapmaya gerek kalmadı.
Seden Aksüs