MİSA BESLENME PAKETLERİ

Misa ile beslenmenin diğerlerinden farkı nedir ?
Ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi, trans yağ, beyaz şeker kullanılmamaktadır. İçerikteki tüm malzemeler en kaliteli, en doğal olanlardan tercih edilmektedir. Taze olarak hazırlanıp, günlük dağıtım yapılmaktadır. 1100, 1300, ... kalori olmak üzere 5 çeşit paketten oluşmaktadır. Kalori hesap sistemi sayesinde size en uygun paketi seçebilirsiniz.
Ne kadar süre içinde Misa Beslenme Programının faydalarını görmeye başlayabilirim?
Her metabolizma farklıdır ve her vücut beslenme programına değişik şekilde tepki verebilir. Genel olarak müşterilerimizden gelen yorumlar ışığında, 1 hafta içinde farkedilir etkiler görmeye başlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Vermek istediğiniz kiloya göre paket programımız en az 1 hafta, ciddi bir değişim için ise en az 4 hafta uygulanmalıdır.
Misa paketimle beraber neler içebilirim? Çay veya kahve tüketmemde bir sakınca var mı?
Sabah kalkınca limonlu ılık su ve gün boyunca en az 8 bardak su içmenizi öneririz. Gün içerisinde çay ve kahvenizi şekersiz ve sütsüz olmak üzere tüketebilirsiniz. Bu içecekler vücudunuzun su kaybetmesine neden olduğu için miktarlarını abartmamak, yeri geldiğinde bitki çaylarından faydalanmak iyi olacaktır.
Metabolizmam yavaşsa ne yapmalıyım?
Misa ile beslenirken metabolizmanızın hızlı çalışması için yapabileceğiniz en faydalı şey spordur. Cardio yapmak, yağ oranlarınınızı düşürerek formda kalmanızı sağlar. Uzun süreler aç kalmadan, ara öğünlerden faydalanarak beslenmek de metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olur.
Sitenizdeki Beslenme Kalori Hesap Makinesiyle çıkan paket benim için ideal midir?
Beslenme hesabımız, cinsiyet, yaş, boy, hareket oranınız ve hedefiniz göz önüne alınarak sizin için en uygun kalori miktarını hedeflemektedir. Herkesin metabolizması farklı olduğu için, sonuçlar da farklılık gösterebilmektedir. Kişinin metabolizmasının işleyişine göre zaman içinde bir üst veya bir alt pakete geçilebiilir.
Menüye uymak zor geliyor, araya ekleme yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
En iyi sonuçlara ulaşmanız için tavsiyemiz, menünüzdeki besinlere ek yapmamanız. Fakat kendinizi yapmak durumunda hissettiğinizde takviye olarak alabileceğiniz sağlıklı ek besinler şunlardır:

1 adet haşlanmış yumurta

10-15 adet badem, fındık veya 4 adet ceviz

1 kase süzme yoğurt

1 dilim tam buğday veya çavdar ekmeği

1 bardak ayran

3 çorba kaşığı bulgur pilavı, kinoa, haşlanmış mercimek veya nohut.

1 avuç leblebi

1 elma

1 parça light dil peyniri

2 - 3 parça pirinç patlağı

1 avuç yağsız patlamış mısır

1-2 kaşık fıstık ezmesi
Nasıl sipariş verebilirim?
Müşteri temsilcilerimize 444 67 43 numaralı hattımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Yakın zamanda internet sitemiz üzerinden de satış başlayacaktır. Ödeme, bankaya havale yolu ile veya telefon üzerinden yapılabilmektedir. Güvenliğiniz için telefon hattımız üzerinden ses kaydı yapılmaktadır.
Yemeklerimi nasıl ısıtmamı tavsiye edersiniz?
Paketiniz, elinize ulaştıktan sonra buzdolabında saklamanız ve en geç iki gün içerisinde tüketmeniz gerekmektedir.Isıtılması gereken öğünlerinizi, yemeğinizin kendi şeffaf kabının üzerinde birkaç delik açarak, mikrodalgada 1-2 dakikada ısıtabileceğiniz gibi, ocakta ve fırında da, bu işleme uygun kaplarla ısıtabilirsiniz. Kendi ısı tercihinize ve yemeğin cinsine göre ısıtma süreleri değişiklik gösterebilir.
Paket siparişi vermek veya paketimi dondurmak için ne kadar süre önce haber vermem gerekiyor?
Siparişiniz elimize ulaşınca size özel alışveriş ve hazırlık yapıldığı için, ilk paket elinize siparişten 2 gün sonra ulaşmaktadır. Paketlerde iptal söz konusu değildir. Dondurmak istediğiniz durumlarda 2 gün önceden haber vermeniz gerekmektedir.
Teslimat ne şekilde, hangi saatlerde yapılıyor?
Günlük taze ürettiğimiz yemeklerimizin teslimatı kuryeler ile bir gün önce akşam dağıtılmaktadır. Bu şekilde Misa Paketinizle güne istediğiniz kadar erken başlayabilirsiniz.